• Головна
  • Спортсмен з Київщини виборов срібну медаль на чемпіонаті світу з грепплінгу, – ФОТО
15:07, Сьогодні

У Казахстані стартував чемпіонат світу з грепплінгу. Так, спортсмен з Київщині Єгор Тарасенко завоював срібну медаль в категорії U-17 UWW.

Про це повідомили в КОВА.

Спортсмен з Київщини виграв срібну медаль на Чемпіонаті світу з гремплінгу, Фото: КОВА

Ми маємо Telegram-канал "Головні новини Києва – 44.ua" – джерело важливих, актуальних та перевірених новин Києва, столичного регіону та України. Долучайтесь.

Спортсмен з Київщини виграв срібну медаль на Чемпіонаті світу з гремплінгу

Підготував вихованця Київської обласної ДЮСШ до змагань тренер Максим Морозенко.

Чемпіонат розпочався 7 жовтня та триватиме до 12 жовтня 2024 року в Астані. Змагання Grappling та Grappling G проходять серед вікових категорій U15, U17, U20, дорослих та ветеранів. У турнірі заявлено понад 1300 спортсменів з 30 країн світу.

Молодіжна збірна України, до якої входять і спортсмени з Київщини, змагатиметься у вікових категоріях U15, U17, U20 та серед команд дорослих.

Як ми раніше розповідали, у травні на Чемпіонаті Європи з пауерліфтингу, що проходив у Люксембурзі, брали участь двоє киян. Мешканець столиці Віктор Лесковець встановив новий світовий рекорд серед чоловіків у жимі лежачи із результатом 325.5 кг.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Новини Київщини #новини #всі новини #спорт #спортсмен #нагорода #медаль #гремплінг