• Головна
  • 5 причин, чому курси програмування кращі, ніж самостійне вивчення
Новини компаній
09:00, 28 жовтня

5 причин, чому курси програмування кращі, ніж самостійне вивчення

Новини компаній

Програмування як найпопулярніший напрямок у IT приваблює все більше людей по всьому світу. Вони відмовляються від колишньої зайнятості, освоюють нову професію та стають затребуваними фахівцями, для яких знайдеться робота в будь-якій точці планети. Наприклад, "школа программирования в США" може готувати програмістів з усіх ключових мов для написання програм, допомагаючи стати як вузькопрофільним, так і універсальним фахівцем.

школа программирования в США

школа программирования в США

Які мови вивчають програмісти у 2024 році?

На курсах для програмістів найпопулярнішими для вивчення є такі мови:

  • Python. Простий, добре читаний та оптимальний для різних завдань – від веб-додатків до аналітики даних та машинного навчання.
  • JavaScript. До навчальної програми його включає кожна шанована школа програмування США. Обов'язковий для веб-розробки.
  • Java. Класика програмування, що в основному використовується для розробки корпоративних продуктів та Android-додатків.
  • C#. Застосовується для створення цифрових продуктів під платформу .NET, відеоігор на Unity та хмарних сервісів.
  • С++. Ним потрібно володіти, щоб розробляти вимогливі ігри, програми, системне програмне забезпечення та операційні системи.

Є й інші мови програмування, але вони більш вузькоспрямовані та вивчаються «за потребою».

Плюси вивчення програмування на курсах

Стати програмістом за короткий час не вийде, хоч би який формат навчання ви обрали. Однак школа програмування в США, така, як PASV, забезпечить більше вигод та переваг:

  • Ви рухатиметеся за чіткою програмою від простого до складного, отримуючи практичні завдання, що відповідають рівню підготовки. Так можна уникнути «стрибків» між незв'язаними між собою темами або з непорівнянною складністю.
  • Ви не гаєте час на пошук матеріалів, за якими потрібно вчитися. Вони вже готові, неодноразово показали свою ефективність і відповідають актуальним вимогам до програмістів.
  • Викладачі часто дають мотивацію та підтримку. Крім якісно збудованого процесу навчання ви отримуєте можливість звернутися до практикуючого викладача та швидко вирішити своє питання замість багатогодинного серфінгу в інтернеті з тією ж метою.
  • Ком'юніті, в якому також є допомога. Вчитися легше, коли є можливість із кимось обговорити завдання чи навіть просто «будні студента-програміста».
  • Наприкінці є сертифікат чи диплом. Це значна частина, оскільки ви отримуєте підтвердження своєї кваліфікації, а це має вагу під час працевлаштування.
школа программирования в США

школа программирования в США

На противагу цим перевагам самостійне навчання ставить менш значущі плюси:

  • Вільний графік Багато шкіл теж надають курси, які ви можете проходити у своєму темпі, тому цей плюс самонавчання не зовсім справедливий.
  • Різноманітність ресурсів. З одного боку, це гаразд, т.к. ви можете шукати різні способи вирішення практичних завдань та заглиблюватись там, де відчуваєте необхідність. Однак ви витратите набагато більше часу та сил на те, щоб знайти потрібну інформацію, а потім ще й на те, щоб її систематизувати та засвоїти.
  • Можна будь-якої миті перейти на вузький напрямок і вивчати його. Так, це так. Але без повноцінної бази все одно будуть труднощі і вам доведеться повертатися до тем, через які перескочили. З навчанням у школі програмістів такої проблеми немає: вивчили базові поняття, та був можете спеціалізуватися у конкретному напрямі.

Вибір між курсами та самостійним навчанням буває непростим в основному через фінансове питання. Однак є нюанс: вклавшись у якісне навчання в школі програмістів, ви можете його швидко окупити, знайшовши роботу, а ось самонавчання займає набагато більше часу і не завжди приносить бажаний дохід.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...