
Як видаляються комки Біша: суть процедури
Сучасні жінки не перестають вдосконалювати свою зовнішність, шукаючи особливості в анатомічній будові обличчя та тіла, які можна коригувати, покращити або ж зовсім прибрати. Комки Біша видаються саме таким елементом будови обличчя, що в дорослому віці на функціональність ніяк не впливають, але часто заважають з естетичних поглядів на зовнішність.
До того ж пухлі обʼємні щоки в період з 25 до 45 років надто округлюють лице, у той час, як пацієнтки бажають мати витончені, чіткі, аристократичні риси з вираженими вилицями та запалими щоками. Для досягнення такого ефекту в пластичній хірургії існує малоінвазивна операція з видалення комків Біша, завдяки якій тисячі жінок наблизились до своєї ідеальної зовнішності.

Що являють собою комки Біша?
Комки Біша являють собою локальне щільне відкладення жирових клітин, що має певну форму та є частиною жирового тіла щоки. Вони розташовані симетрично з обох сторін, між слизовою оболонкою та шаром шкіри, дещо нижче виличної кістки.
В дитячому віці комки Біша полегшують акт смоктання та запобігають травматизації жувальних мʼязів, а для дорослих жодних корисних функціональних властивостей не несуть, тому їх видалення вважається повністю безпечним.
Етапи проведення операції
Виключно методом класичного хірургічного втручання можна провести видалення жирових комків Біша. Ліпосакція канюлею в цьому питанні не актуальна, а ось лазерні технології, що можуть замінити скальпель доволі часто застосовуються.
Операція відбувається в кілька етапів:
- Введення місцевої анестезії.
- Обробка ротової порожнини антисептичними засобами.
- Виконання внутрішніх розрізів на слизовій оболонці щік довжиною 1,5-2 см.
- Часткове або повне видалення комків Біша. Для пацієнтів з круглою формою обличчя та зайвою вагою рекомендовано повне видалення комків. Для жінок з худим лицем — застосовується техніка перерозподілу жирових клітин, що включає часткове видалення та часткове формування обʼємів в зоні вилиць для уникнення ефекту «знесиленого» обличчя. Цей момент заздалегідь обговорюється на первинній консультації у лікаря.
- Накладання швів (у більшості випадків з саморозсмоктувальними нитками).
Реабілітаційний період триває 2-3 тижні, а кінцевий результат можна сповна оцінити після стухання набряків на обличчі.
Результати
Видалення всього двох елементів зі структури обличчя дарує неймовірний омолоджувальний та ліфтинг ефект з додатковими результатами:
- чіткий овал обличчя з гармонійними параметрами;
- симетричність та помірна випуклість щік;
- виразність вилиць;
- худе обличчя незалежно від загальної маси тіла;
- ефект ліфтингу нижньої третини обличчя.
Процедуру видалення комків Біша полюбляють телезірки, щоб ефектно та елегантно виглядати в кадрі без зайвого натяку на вік, вагу та вікові зміни. Операція, яку безсумнівно варто спробувати!