• Головна
  • Ошукують понад 400 людей щодня: поради для українців, як не стати жертвами шахраїв
12:18, 22 вересня 2023 р.

Ошукують понад 400 людей щодня: поради для українців, як не стати жертвами шахраїв

Ошукують понад 400 людей щодня: поради для українців, як не стати жертвами шахраїв

Питання безпеки коштів та фінансової грамотності актуальне у суспільстві, як ніколи. Шахраї використовують вразливість і тривогу громадян для обману та заволодіння грошима. Поліпшення обізнаності громадян та нагадування їм про основні правила безпеки під час безготівкових розрахунків є метою не тільки банків та правоохоронних органів, а й відомих українських блогерів.

Про це розповідає Антон Тимошенко, один із найвідоміших стендап-коміків в Україні.

Як не потрапити на гачок аферистів: корисні поради для українців

Як не потрапити на гачок аферистів: корисні поради для українців

Антон в легкій та зрозумілій формі розказує про найбільш поширені види шахрайства та дає поради, як їм запобігти. Ролики вже можна переглядати в YouTube.

А список корисних «антишахрайських» відео продовжуватиме наповнюватись новими порадами та застереженнями.

Інформація та поради у відео допоможуть підвищити фінансову грамотність українців і тим самим захистити їх кошти та персональні дані. Знати і розуміти правила безпеки безготівкових та онлайн-платежів – це протидіяти шахраям, а саме шахрайство легше попередити, аніж боротися з його наслідками.

Раніше ми розповідали про ТОП-6 шахрайських схем та як не потрапити на гачок аферистів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Новини #всі новини #шахрайство #аферисти #інтернет #кошти #правоохоронці #Антон Тимошенко
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...