
14:24, 31 грудня 2022 р.
Працює ППО: у Києві та області лунають вибухи

31 грудня армія рф завдала чергового ракетного удару по Києву та області.
Інформацію про роботу протиповітряної оборони в Києві підтвердили в міській та військовій адміністрації.
Також підтвердив роботу ППО глава КОВА Олексій Кулеба.
Київщина! Працює ППО. Небезпека триває. Перебувайте в укриттях. Нічого не фіксуємо та не публікуємо в соцмережах, – закликав керівник ОВА Кулеба.
Раніше ми повідомляли, що 29 грудня під час масованого ракетного удару по території України над Києвом знищили 16 ракет.
Крім того, розповідали про те, що в ніч з 29 на 30 грудня російські окупанти завдали ударів БПЛА «Шахед». В результаті обстрілів в Києві пошкоджена адміністративна будівля та багаповерховий будинок. На щастя, обійшлося без постраждалих.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:00
ТОП новини
Оголошення
11:03, 18 квітня
10:39, 14 квітня
11:03, 18 квітня
12:23, 8 квітня
11:03, 18 квітня
live comments feed...