Ракетні удари по вагоноремонтному заводу в Києві: декілька цехів не підлягають ремонту
Дарницький вагоноремонтний завод після ворожого обстрілу
5 червня, у неділю, російські агресори завдали 4 ракетні удари по Дарницькому вагоноремонтному заводу. Після нищівних ударів завод частково зруйновано — декілька цехів уже не підлягають ремонту.
Про це повідомили в "Укрзалізниці".
У підприємстві розповіли, що завод ремонтував та виготовляв вантажні вагони 87 років. У них возили виключно цивільну продукцію: вугілля, щебінь, руду тощо.
У 2022 році завод планував освоїти виробництво зерновозів, які конче необхідні для перевезення українського врожаю. Але росія побачила в цивільному заводі загрозу та вигадала фейк: там ремонтується військова техніка, зазначили в "Укрзалізниці".
Втім, сотні українських та іноземних ЗМІ переконалися, що жодної військової техніки на заводі не було.
Завод уже пережив одне відродження: збудоване у 1935 році, ще до Другої світової війни, підприємство зруйнували німецькі загарбники. Але вже 1943 року почалось його відновлення. Історія повторюється, - підсумували в підприємстві.
Раніше ми розповідали, що 5 червня російські окупанти з Каспійського моря випустили по Дарницькому вагоноремонтному заводу 5 крилатих ракет. Одну із них збило ППО, інші влучили в три цехи заводу, який ремонтує вагони з 1934 року. Під час ракетного обстрілу постраждав один залізничник.
Згодом член правління АТ "Укрзалізниця" Євген Шрамко повідомляв, що ремонт і виробництво вагонів тут спробують відновити у кооперації з іншими підприємствами галузі.
Читайте також: На заводі ДВРЗ у Києві фахівці продовжують долати наслідки ракетних атак, – ФОТО