Для будь-якої людини процес розлучення є досить складною дією. У тому випадку, якщо чоловік і дружина є громадянами однієї країни, то реалізувати цей процес не так складно у порівнянні з тим, якщо один із них виступає в якості іноземця. Це накладає додаткові труднощі та особливості розірвання шлюбу. Сам розгляд справи при цьому може відбуватися на території декількох країн. У тому випадку, якщо виникають складнощі з реалізацією цього процесу, на допомогу прийде сімейний адвокат. При потребі звернутися за консультацією можна здійснити телефонний дзвінок по номерам (096) 109-76-08 та (050) 105-33-11.

Особливості реалізації процесу розірвання шлюбу з іноземцем

При потребі реалізувати такий процес, як розірвання шлюбу з іноземцем, варто пам'ятати про те, що він відбувається завдяки органам реєстрації актів цивільного стану. Тільки у тому випадку, якщо у подружньої пари немає дітей, можна використовувати більш спрощені варіанти. Для цього варто звернутися за допомогою до такого спеціаліста, як адвокат по розірванню шлюбу.

В тих ситуаціях, коли чоловік або дружина є іноземцем іншої країни та не може особисто приймати участь у судових засіданнях, в першу чергу вона повинна отримати зразок заяви безпосередньо на процес розлучення.  Після цього зі сторони іноземця повинні бути виконані наступні дії:

  • здійснення процесу перекладання заяви на мову тієї країни, в якій він знаходиться;
  • заповнення документу у відповідності з чинним законодавством;
  • обов'язкове засвідчення документа через нотаріуса;
  • легалізування заяви;
  • пересилання заяви в іншу країну для подальшого судового розгляду.

Після того, як чоловік або дружина отримає цю заяву, він або вона обов'язково повинен перекласти її на власну мову. Після цього також відбувається процес завірення заяви у нотаріуса. Цей процес рекомендується здійснювати в присутності юриста, який займається сімейними справами. Саме він має досвід у тому, яким чином повинні формуватися представлені документи. Після того, як ці дії будуть виконані, документи можна передавати до державних органів від імені громадянина іншої країни.

Окрім того до відповідних органів додатково потрібно надати свідоцтво, яке було отримано під час одруження. На розгляд справи виділяється приблизно місяць. Після того, як цей час сплине, шлюб можна вважати повністю розірваним і діждатися відповідного документа для підтвердження.