KSE Foundation оголосив про старт прийому заявок на грантову програму Talents for Ukraine. Це вже третій етап ініціативи, щорічний бюджет якої становить $1 000 000. У його межах благодійний фонд Київської школи економіки підтримає талановитих українців, які прагнуть розвиватися та втілювати інноваційні ідеї у різних сферах: від мистецтва до науки, технологій і стартапів. Прийом заявок відкритий за посиланням.
Грантова програма Talents for Ukraine залишається унікальною для України, адже не передбачає формування бізнес-планів і фінансового звітування. Грант надається на розвиток талановитої людини і може бути спрямований на професійне зростання, реалізацію ідеї та інше, що допоможе продовжувати рухатись уперед.
Світлана Денисенко, директорка KSE Foundation: «Ми віримо, що підтримка талановитих українців формує потужну спільноту, яка змінює нашу країну. Переможці Talents for Ukraine впроваджують важливі соціальні, наукові, освітні, мистецькі ініціативи всередині країни. Але також вони доносять голос України на міжнародній арені. Їхні відкриття, проєкти та досягнення допомагають розширювати горизонти, створювати нові можливості, робити нас сильнішими. Ми пишаємось, що можемо підтримувати цих людей і бути дотичними до їхньої надзвичайної роботи. Кожен з них є доказом, що українські таланти здатні змінювати світ, і ми прагнемо створити для них середовище, в якому вони зможуть повністю розкрити свій потенціал».
З початку заснування Talents for Ukraine, KSE Foundation надав гранти на розвиток вже 300 українцям. Серед них астрофізикиня Олена Компанієць, молекулярний генетик Ярослав Заплатніков, школяр-розробник Іван Гайдаров, автор фільму «20 днів у Маріуполі» і оскарівський лауреат Мстислав Чернов, аніматорка Марія Озірна, лідер руху вуличного футболу Сергій Савенок, документальні фотографи Костянтин і Влада Ліберови, хірург-онколог Анатолій Скумс, математикиня Марина Вязовська та інші. Більше переможців
Марта Кондрин, одна з найперших переможниць Talents for Ukraine: «Для мене ця підтримка стала доказом, що ідея створення шкіри з міцелію грибів має потенціал і може бути реалізована. Коли я отримала грант, у нас були лише зразки мікошкіри, ми працювали над удосконаленням технології. Сьогодні Mycelia Tech виготовляє екологічні вироби з міцелію грибів і деревних опилок із негативним вуглецевим слідом. Якщо у вас є ідея та ви шукаєте підтримку, Talents for Ukraine може стати для вас таким же стартом, як свого часу для мене».