ГО «Junior Achievement Ukraine» спільно з Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансування уряду Данії розпочинає навчальну програму з розвитку м'яких навичок (soft skills) для 150 учасників(-иць). Програма орієнтована на жителів(-ок) Миколаївської області, а також ВПО з Миколаївщини, які проживають в інших областях.
Ці тренінги є частиною проєкту «Mykolaiv Recovered», спрямованого на підтримку економічного відновлення та розвиток навичок у населення, яке постраждало від війни.
Мета програми: підтримка підприємництва та ринку праці в Миколаївській області.
Програма спрямована на стимулювання підприємницької активності та поліпшення ситуації на ринку праці для осіб, постраждалих від війни в Миколаївській області і має на меті підтримати потенційних шукачів(-ок) роботи, діючих підприємців(-иць) і фахівців(-инь), надаючи знання, навички та впевненість для започаткування чи розвитку бізнесу, а також для зміни або просування кар'єри.
Що отримають учасники(-иці) після проходження триденного тренінгу:
- Розвиток м'яких навичок: розуміння принципів lifelong learning, адаптації до технологій, зокрема штучного інтелекту, та використання соціального капіталу для побудови кар’єри чи бізнесу.
- Критичне мислення: здатність аналізувати інформацію для прийняття рішень у складних ситуаціях і уникнення логічних пасток.
- Емоційний інтелект: навички емпатії, лідерства, співпраці та проактивності.
- Екологічна комунікація: уміння запобігати конфліктам, надавати та отримувати конструктивний зворотний зв'язок.
- Креативність і дизайн-мислення: розвиток творчих підходів до вирішення завдань.
- Презентаційні навички: методи публічних виступів, мотивація команд і пітчинг у стилі TED.
- Планування кар’єри та життя: сучасні підходи до кар’єрного зростання, використання можливостей та інноваційних технологій.
Учасники(-иці) будуть підготовлені до ефективного вирішення професійних і життєвих викликів, зможуть трансформувати знання в практичні навички й упевнено планувати своє майбутнє.
Графік тренінгів:
Львів: 29-31 січня, 12-14 лютого, 24-26 лютого, 12-14 березня
Київ: 5-7 лютого, 18-20 лютого, 4-6 березня
Формат: офлайн-сесії по 20-25 учасників/-ць, тривалістю три дні (8 годин щодня).
Всі витрати покриваються організаторами.
Цей проєкт є кроком до відновлення та підтримки громад Миколаївської області, допомагаючи людям знайти нові можливості для розвитку.
Хто може взяти участь?
Усі, хто має офіційну реєстрацію в Миколаївській області або статус ВПО з Миколаївщини, віком від 18 років.
Обовʼязкова реєстрація: https://forms.office.com/e/bhGqAzmUzy
Кінцева дата реєстрації: 24 січня 2025 року.
Поспішайте, кількість місць обмежена!