Чому під час повітряної тривоги не відкривають наземні станції метро: у КМВА пояснили

У період воєнного стану київський метрополітен припиняє роботу після сигналів повітряної тривоги. Через це закривають навіть наземні станції. Детальніше про це розповів речник Київської міської військової адміністрації Михайло Шаманов в інтерв'ю "Громадському радіо".

Під час повітряної тривоги метро закривають. Кияни жаліються, що не можуть потрапити навіть на наземні платформи до вагонів. За останні роки стосовно цього було створено багато петицій, проте міська влада їх відхиляє.

За словами Михайшла Шаманова, це пов'язано з необхідністю забезпечувати безпеку для населення. Життя киян є головним пріоритетом попри тимчасові незручності.

Також він зазначив, що під час роботи ППО уламки безпілотників падають на землю. Це є небезпекою для громадян. Уламки можуть травмувати людей, тому працівники київського метрополітену змушені закривати станції:

«Я неодноразово повторював і буду повторювати, що коли в столиці працюють Сили і засоби протиповітряної оборони, тобто вони збивають і ракети, і дрони. Відповідно, ці уламки можуть, на жаль, падати. Вони не розчиняються в повітрі. Це несе потенційну небезпеку, тому ми змушені перекривати ті ділянки метро, які виходять на поверхню. Відповідно, люди мають бути в безпеці. Тому рух метро і весь комунальний транспорт зупиняютсья. Я, з одного боку, розумію людей, що незручно. Ми всі вже третій рік живемо поза зоною комфорта. Але, так чи інакше, життя та здоров’я українців, киян та гостей столиці є пріоритетом, ніж чиясь незручність. Попри всі петиції ми не можемо дозволити собі відкривати станції метро, які на поверхні. Це життя і здоров’я людей».

Також не забувайте підписуватись на наш Telegram-канал "Головні новини Києва – 44.ua", щоб бути в курсі всіх подій та нічого не пропустити.

Нагадуємо, що раніше ми писали про те, що Біля Київського водосховища сапери-водолази вилучили залишки "шахеда", - ФОТО