В осінньо-зимовий період дорожньому покриттю столиці загрожує підвищена небезпека руйнування. Це пов’язано з температурними "гойдалками" та зливами і завірюхами, які по 7-12 разів за сезон накривають місто.
Про це розповів гендиректор "Київавтодору" Олександр Федоренко виданню "Вечірній Київ".
В інтерв'ю йшлося про те, що дороги в Києві ремонтують протягом всього року, і для певної частини людей це марне витрачання коштів.
Він пояснив, що залежно від інтенсивності руху ремонт на тій чи іншій вулиці слід робити після п'яти-семи років її експлуатації. І це лише поточний ремонт. Капітальний - після 8-12 років. Якщо ж дорожнє покриття не ремонтувалося більше 20 років, в холодні пори року починає відбуватись процес кристалізації бітуму - сполучного елемента асфальто-бетонної суміші.
Саме тому взимку на дорогах з’являється більше ям, а комунальники змушені проводити ремонт в сніг (чи в дощ). Для складних погодних умов є спеціальні асфальтобетонні суміші.
За його словами, наразі альтернативи ямковому ремонту нема.
Нагадаємо, столицю сьогодні накриє мокрий дощ та сніг.
Актуальні, важливі та перевірені новини читайте в нашому Telegram-каналі "Головні новини Києва – 44.ua". Також не забувайте долучатись.