Вивчити англійську мову за 2 тижні? Міф чи реальність?

Дуже популярне питання, яке задають багато студентів: як вивчити мову за 2 тижні?

Найчесніша відповідь у цьому випадку: ніяк.

Жаль, тільки чудес, як відомо, не буває. Однак не варто зневірятися! Адже якщо підійти до питання правильно, то можна не просто вивчити англійську, а заговорити нею і навчитися розуміти співрозмовника. Навіть кілька місяців стабільних регулярних інтенсивних занять дадуть непоганий результат.

Основні моменти, які впливають на швидкість вивчення мови

По-перше, це ваша мотивація. Або захопленість процесом. Завжди знайдуться причини, щоб не вивчати мову: надто багато роботи, надто багато справ, надто спекотно чи надто холодно. Але вивчення мови – це процес подібний до заняття спортом або танцями, він повинен бути трохи рутинним і регулярним. І якщо Ви не знайдете сил, то ніхто за Вас це не зробить. Жодні «2 тижні інтенсиву англійською» не виправлять ситуацію глобально. Багато людей починають вивчати англійську мову, але не досягають результату, тому що кидають заняття на півдорозі. Більше терпіння та цілеспрямованості, і все вийде.

По-друге, дуже важливим є формат занять. Онлайн вивчення англійської: індивідуально чи в групі? А може бути і те, й інше? Все це залежить від Ваших особистих переваг. Але, звичайно, заняття з викладачем (у групі чи індивідуально) найпродуктивніші. Знайдіть собі педагога, з яким буде цікаво, якого Ви поважатимете і не захочете прогулювати уроки. При індивідуальних заняттях англійською з викладачем онлайн педагог складе оптимальну програму для навчання, з урахуванням ваших цілей та побажань.

Графік занять. Так, і тут вам знадобиться тайм-менеджмент та навички самоорганізації. Якщо займатися з ранку до ночі, але один день на місяць, то результатів можете не чекати. Все як і в спорті, ті ж рутинні дії та сталість тренувань. Якщо Ви зможете приділяти час мові щодня, то наближатиметеся до мети. Знайдіть собі оптимальний баланс, між уроками з викладачем і самостійними заняттями. Можна додати відвідування розмовного клубу, наприклад. Контролюйте своє навантаження. Не навчайтеся в занадто розслабленому режимі, інакше результатів не буде. Але й не перевантажуйтесь, інакше ризикуєте не добігти цей марафон і зійти з дистанції, не досягнувши гарного рівня. Шукайте оптимальний та комфортний для Вас графік вивчення англійської.

По-четверте, поринаємо. Так, так, поринаємо... в мову. Створюємо собі мовне середовище підручними засобами. Читаємо книги, слухаємо музику та радіо, дивимося ютуб або гортаємо тік-ток. Спробуйте дивитися фільми, для початку з простою лексикою та субтитрами англійською.

І останнє, але менш важливе. Не впадаємо у відчай і не здаємося. Якщо ви незадоволені своїми результатами, то подумайте, чи не надто ви були оптимістичні? Чи вибагливі до себе? Вивчити англійську за два тижні або місяць практично неможливо, для більшості людей потрібно набагато більше часу. І чим вищий рівень мови у людини, тим складніший і довший перехід на наступний рівень. З нуля до найпростішого розмовного рівня можна дійти швидко, а ось дійти до просунутого з простого – іноді займає набагато більше часу.

В онлайн школі іноземних мов «Білий кролик» вам допоможуть підібрати ідеальний графік занять та знайти свого улюбленого викладача.

Всі ці тонкощі у вивченні мов стосуються як англійської, а й інших мов. Наприклад, німецької, французької, іспанської та італійської. Вивчення чеської чи польської займе менше часу, оскільки це слов'янські мови. Але загальні моменти під час вивчення залишаються тими самими.