Київська влада пояснила куди бігти, якщо повітряну тривогу оголосили до початку навчання

У Києві працівникам закладів освіти, учням та батькам розповіли, як діяти у разі повітряної тривоги до початку освітнього процесу, а також після відбою.

Про це йдеться в інструкції, яку розробила Київська міська рада.

Ще більше важливих та актуальних новин на нашому Telegram-каналі «Головні новини Києва – 44.ua». Долучайтесь та читайте, щоб не пропустити події Києва, регіону та України.

Дії під час оголошення сигналу про повітряну тривогу:

  • Працівники та діти, які перебувають вдома або у дорозі до закладу освіти, мають терміново прослідувати до найближчого укриття.
  • Під час приходу дітей або учнів до закладу освіти вони разом із працівниками закладу та батьками або іншими супроводжуючими особами терміново переходять в укриття закладу освіти.
  • Після того, як всі учасники освітнього процесу перейшли в укриття, діти/учні до закладів освіти не приймаються до оголошення сигналу про відбій повітряної тривоги.

Дії після оголошення сигналу про відбій повітряної тривоги:

  • Школи, позашкільні гуртки тощо після відбою тривоги продовжують освітній процес цього дня дистанційно, онлайн-навчання має розпочатися не пізніше, ніж за годину після відбою. Адміністрація школи приймає рішення щодо організації навчання та його режиму й оперативно інформує працівників, учнів, батьків.
  • Дитячі садки відновлюють роботу не пізніше, ніж через годину. Рішення приймає адміністрація закладу, про що інформує працівників та батьків.
  • Якщо дитина перебуває в укритті закладу освіти під час повітряної тривоги, батьки можуть її забрати лише після надходження сигналу про відбій.

Раніше розповідали, що 1 вересня в столичних школах розпочали навчання 25 тисяч першачків, повідомляють в КМДА

Також писали про те, що в Києві «Муніципальна охорона» стежитиме за безпекою всіх столичних шкіл. Святошинський район стане першим, де вона запрацює.